Traktör Park Etme

Traktör Park Etme Oyunu Oyna

Traktör Park Etme ; Yön tuşları ile rahatlıkla hareket ettirip, yönlendirebildiğimiz traktör oyununda, bizden istenen bölgeye götürüp traktörü teslim etmemiz gerekiyor. Traktör Park Etme oyununda space tuşuyla ayrıca hızlı bir fren yapabiliyoruz. Önemli bir nokta ise yollar küçük ve tehlikeli, her an önünüze bir hayvan çıkabilir, hayvan haricinde ise traktörün önüne samanlar veya tahta kutularda çıkabilir, yukarıda gözüken sağlık durumu sıfırlanmadan aracı teslim etmeliyiz. Aksi takdirde bölümü başarısızlıkla bitirmiş oluruz. Traktör Park Etme oyununda yapmanız gereken sadece oku takip edip, traktörü yerine teslim etmek.

Araba yarışları oyunları sitesi olarak Traktör Park Etme oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Traktör Park Etme Oyunu 756 kez oynandı. Traktör Oyunları

9 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 6.67/10

Traktör Park Etme Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zor Park Zor Park Park etme oyunları arasında, zorluk seviyesi bakımından zor sayılabilecek olan, isminden de anlaşılan Zor Park oyununda size öncesinde P harfi ile gösterilen park edilebilir alanına aracınızı hiç bir yere çarpmadan götürmek zorundasınız. Kısıtlı bir zaman ve can hakkıyla oynadığınız bu oyunda her park işlemi sonrasında daha zor bir aşamaya geçiyorsunuz. İyi eğlenceler dileriz. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Zor Park oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Traktörcü Jerry Traktörcü Jerry Tom ve Jerry, git gide daha da sertleşen bir kovalamaca içine girdiler. Jerry kendisine yiyecek toplamak zorunda çünkü tom yine buzdolabını kitledi. Traktörcü Jerry oyununda jerry e bu zor günler için biraz peynir toplamamız gerekiyor. Oyunda toplamda 10 bölüm bulunmaktadır. Sizden isdenen hedef peynir sayısının altına düşmeden bölümleri tamamlamanız gerekiyor. Ekstra topladığınız peynirler ise ektra puan olarak sizin hanenize yazılıyor. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Traktörcü Jerry oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Traktör Park Etme Traktör Park Etme Yön tuşları ile rahatlıkla hareket ettirip, yönlendirebildiğimiz traktör oyununda, bizden istenen bölgeye götürüp traktörü teslim etmemiz gerekiyor. Traktör Park Etme oyununda space tuşuyla ayrıca hızlı bir fren yapabiliyoruz. Önemli bir nokta ise yollar küçük ve tehlikeli, her an önünüze bir hayvan çıkabilir, hayvan haricinde ise traktörün önüne samanlar veya tahta kutularda çıkabilir, yukarıda gözüken sağlık durumu sıfırlanmadan aracı teslim etmeliyiz. Aksi takdirde bölümü başarısızlıkla bitirmiş oluruz. Traktör Park Etme oyununda yapmanız gereken sadece oku takip edip, traktörü yerine teslim etmek. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Traktör Park Etme oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Traktör Çiftlikte Traktör Çiftlikte Traktörler zorlu arazi işlerinde çiftçilere oldukça kolaylıklar sağlayan bir arazi aracı olarak da bilinmektedir. Traktör Çiftlikte oyununda, bu yaz çiftlikte hayli birikmiş olan çiftlik işlerinde bir çok taşıma işi ve traktörü teslim etme işi bulunmaktadır. Traktör Çiftlikte oyununda bu görevleri yerine getirerek, bölümleri geçebilirsiniz. Traktör oyununda bölümleri geçtikçe, arazi şartları daha da ağırlaşıyor. Bu oyunu yön tuşları ve space tuşu ile oynayabilirsiniz. Yön tuşları ile traktörü haraktet ettirirken, space tuşu ile de el frenini kullanabilirsiniz.

Trafikte Araba Park Et Trafikte Araba Park Et Zamanımız giderek daralıyor ama bizim için çok önemli bir randevuya yetişmek için arabayı park etmem gerekiyor. Trafikte bir hayli yoğun Trafikte Araba Park Et oyununda bana yardımcı olabilir misin? Araba ehliyetimi yeni aldım da, senin kadar usta bir şeilde araba park edemiyorum. Bana yardım eder misin? Araba yarışları oyunları sitesi olarak Trafikte Araba Park Et oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Tır Park Etme Tır Park Etme Trafikte Tır Park etmek oldukça zor bir iş, tırların özellikle uzunlukları düşünüldüğünde bir de yayaların olduğu bir yerde park etmek söz konusu olduğunda zorluk bir hayli artıyor. Bir de tabii trafikte arabalar sürekli olarak seyir halinde. Bu zorlu tır park etme oyununda, size hedef olarak sunulan park alanına bir yere çarpmadan, yayaları ezmeden gitmeniz gerekiyor. Tır Park Etme alanına geldiğinizde space (uzun tuş) tuşuna bastığınızda bir üst bölüme geçebiliyorsunuz. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Tır Park Etme oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Şehirde Tır Park Et Şehirde Tır Park Et Oyuna girmek için sol taraftaki PLAY tuşuna basıyoruz. Burada oyunu hangi tuşlar ile oynayacağımızı anlatan küçük görselin altındaki "GO!" butonuna basıyoruz. Şehirde Tır Sür oyununda, size gösterilen alana tırı sürüp park etmeniz gerekiyor. Tabii sınırlı zaman / yakıt oranını yukarıda sağ tarafta görebilirsiniz. Size verilen bu yakıt gideceğiniz bölgeye kadar yeterlidir. Ancak biraz pratik ve yeteneğinize bağlı olarak bölümü geçip geçmemek size kalıyor. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Şehirde Tır Park Et oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Sahilde Park Etme Sahilde Park Etme Oyun yüklendikten sonra, altta çıkan PLAY tuşuna bastıktan sonra park etme oyunu menü ekranına geldikten sonra tekrar PLAY tuşuna basıyoruz. Bir konuşma ekranı geliyor önümüze burada "Skip İntro" tuşuna basıp ingilizce olan konuşmayı geçiyoruz. Böylece Sahilde Park Etne oyununa başlayabiliyoruz. Oyun başladığında bize 60 sn içinde hiçbiryere çarpmadan araçları park etmemiz isteniyor. Sahilde park oyununda, her araba park ettiğimizde extra süre veriyor. Böylece hızlı bir şekilde arabaları park etmeye devam edersek, yüksek bir skor ile oyunu bitirebiliriz. Araba Yarışları Oyunları sitesi başarılar diler.

Sahilde Araba Park Et Sahilde Araba Park Et Bu sene turistlik bir mekan olan şehrinize çok fazla turist geliyor ve sizinde paraya ihtiyacınız var bundan dolayı, bir kafe işletmeni olan arkdaşınız ile anlaşıyor ve kafenin tüm park alanını sizin işletmenize veriyor arkadaşınız. Sahilde Araba Park Etmek te o kadar kolay değil. Gün geçtikçe arabalar daha çok geliyor. İşler çok fazla, hiç bir yere çarpmadan arabaları park edebilecek misiniz? İyi eğlenceler. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Sahilde Araba Park Et oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Parking Hooligan 2 Parking Hooligan 2 Ortalığa öylece dağınık şekilde park edilen arabalar için düzenlenmiş olması muhtemel bu oyunda, arabaları patlatarak bölüm atlıyorsunuz. Parking Hooligan 2 oyununu mause yardımıyla hooligan aracın üzerine basılı tutarak araçların üzerine parking hooligan aracını atıyorsunuz. Sonrasında ateş alıp, yanan arabalar sizin için bölüme göre hedefi tamamlamak için bir basamak veya hedefi tamamlama noktasını teşkil ediyor. Parking Hooligan 2 oyununda arabayı havaya attıktan sonra havada tekrar üzerine hızlı bir hamleyle basılı tutup havadayken de farklı bir yere fırlatabildiğinizi de hatırlatmakta fayda var. Parking Hooligan oyunu toplamda 20 bölümden oluşmaktadır, iyi eğlenceler :) Araba yarışları oyunları sitesi olarak Parking Hooligan 2 oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.