Çiftlikte Traktör Yarışı

Çiftlikte Traktör Yarışı Oyunu Oyna

Çiftlikte Traktör Yarışı ; Çiftlikte düzenlenen traktör yarışında bölgede bulunan traktör sahiplerinin büyük mücadelesi olacak. Mini bir parkurda düzenlenen Çiftlikte Traktör Yarışı oyununda yön tuşlarını kullanarak oyunda traktörü hareket ettirebilirsiniz. Traktörü yolun dışına çıkarmadan ilerletmeniz gerekiyor. Yolun dışına çıkan traktör çok yavaş ilerlediği için rakibiniz kolaylıkla sizi geçebiliyor.

Araba yarışları oyunları sitesi olarak Çiftlikte Traktör Yarışı oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Çiftlikte Traktör Yarışı Oyunu 616 kez oynandı. Traktör Oyunları

2 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 10/10

Çiftlikte Traktör Yarışı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombi Motor Yarışı Zombi Motor Yarışı Zombiler de artık insanlar gibi kendi aralarında turnuvalar düzenlemeye başlamışlardı. Her ne kadar ruhsuz bir görünüme sahip olsalarda, aralarından bir ufaklık yarış diye tutturunca dayanamadılar ve herkes sağdan soldan bulduu motor ları getirdi ve Zombi Motor Yarışı, dünyanın her yerinden gelen zombilerle düzenlenmeye başladı. Siz de zombinizi seçerek bu dünyanın karanlık yarışında dereceye girebilir, hatta bir zombiyi şampiyon bile yapabilirsiniz. İyi eğlenceler. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Zombi Motor Yarışında başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Traktörcü Jerry Traktörcü Jerry Tom ve Jerry, git gide daha da sertleşen bir kovalamaca içine girdiler. Jerry kendisine yiyecek toplamak zorunda çünkü tom yine buzdolabını kitledi. Traktörcü Jerry oyununda jerry e bu zor günler için biraz peynir toplamamız gerekiyor. Oyunda toplamda 10 bölüm bulunmaktadır. Sizden isdenen hedef peynir sayısının altına düşmeden bölümleri tamamlamanız gerekiyor. Ekstra topladığınız peynirler ise ektra puan olarak sizin hanenize yazılıyor. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Traktörcü Jerry oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Traktör Park Etme Traktör Park Etme Yön tuşları ile rahatlıkla hareket ettirip, yönlendirebildiğimiz traktör oyununda, bizden istenen bölgeye götürüp traktörü teslim etmemiz gerekiyor. Traktör Park Etme oyununda space tuşuyla ayrıca hızlı bir fren yapabiliyoruz. Önemli bir nokta ise yollar küçük ve tehlikeli, her an önünüze bir hayvan çıkabilir, hayvan haricinde ise traktörün önüne samanlar veya tahta kutularda çıkabilir, yukarıda gözüken sağlık durumu sıfırlanmadan aracı teslim etmeliyiz. Aksi takdirde bölümü başarısızlıkla bitirmiş oluruz. Traktör Park Etme oyununda yapmanız gereken sadece oku takip edip, traktörü yerine teslim etmek. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Traktör Park Etme oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Traktör Çiftlikte Traktör Çiftlikte Traktörler zorlu arazi işlerinde çiftçilere oldukça kolaylıklar sağlayan bir arazi aracı olarak da bilinmektedir. Traktör Çiftlikte oyununda, bu yaz çiftlikte hayli birikmiş olan çiftlik işlerinde bir çok taşıma işi ve traktörü teslim etme işi bulunmaktadır. Traktör Çiftlikte oyununda bu görevleri yerine getirerek, bölümleri geçebilirsiniz. Traktör oyununda bölümleri geçtikçe, arazi şartları daha da ağırlaşıyor. Bu oyunu yön tuşları ve space tuşu ile oynayabilirsiniz. Yön tuşları ile traktörü haraktet ettirirken, space tuşu ile de el frenini kullanabilirsiniz.

Trafikte Süper Araba Yarışı Trafikte Süper Araba Yarışı Trafikte arabaların arasından kıvrılarak ilerlemek marifet, hele ki altınızda limitleri zorlayan hızda giden bir yarış arabası varsa... Trafikte Süper Araba Yarışı oyununda, onları geçmenizi engel olacak manevralar yapan asabi şöförlere karşı hamleleriniz görmek için bekliyoruz. İyi eğlenceler :) Araba yarışları oyunları sitesi olarak 3D Motor Yarışında başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Tır Yarışı Tır Yarışı Karayolu üzerinde tır yarışı yapabileceğiniz eğlenceli bir oyunla karşınızdayız. İlk olarak mavi ve büyük bir tırı kontrol etmenin ne kadar zor olacağını göreceksiniz. Şeritten sürekli çıkarsanız sizi polis takip edecek ve yakalayacak. Şeritten çıktığınızda araçlara çarparsanız tır hasar görecek ve son olarak şeridinizde bulunan benzin, tamir ve bunun gibi turbo simgelerini toplayıp oyunu kısa sürede bitirebilirsiniz. Dikkatli olmanız gereken nokta ise polisin size kestiği cezalardır. Ne kadar az ceza yerseniz o kadar kolay bölümü tamamlayacaksınız. Oyunu yön tuşları ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Süper Ralli Araba Yarışı Süper Ralli Araba Yarışı Şu ana kadar oynadığınız ralli yarışları arasında hatrı sahip bir yere sahip olabilecek bu Süper Ralli Araba Yarışı, yön tuşları ile oynanan ve araba özellikleri arttırmanıza olanak sağlayan ayrıca farklı haritaları ile sizi farklı yarışlara götüren bir araba yarışı. Rakipleriniz karşısında size iyi şanslar. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Süper Ralli Araba Yarışında başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Super Motor Yarışı Super Motor Yarışı İsminden de anlayacağınız gibi süper bir motor yarışı oyunudur. Televizyonlarda izlediğiniz türden motorlarla yarışmaya hazır mısınız? Küçüklerin en çok hayal ettikleri arasında yer alan motor yarışları oyunlarda gerçekten keyif verici düzeydedir. Bu oyunda motorun 5 vitesi vardır ve inanılmaz hız yapmaktadır. Bu hızı kontrol edebilmek oldukça basittir. Bunun için haritaya bakıp bazı bölümlerde biraz yavaşlamanız yeterlidir. Hafif eğimli yollarda 200 khm hızla dönebilmek mümkündür. Nasıl Oynanır? Süper Motor Yarışı oyunu klavyenin yön tuşlarıyla oynanmaktadır. Herhangi bir özelliği olmasa bile kontrol açısından keyif verici bir oyun diyebiliriz.

Sünger Bob Araba Yarışı Sünger Bob Araba Yarışı Sünger Bob, yeni restaurant açmış olan arkadaşı Krab a yardım etmek için yeni yeni tarifler götürmek için şehir şehir geziyor. Ancak her bölüm sonrasında artan trafik karşısında sıkıntıya düşen Sünger Bob Araba Yarışı oyununda sizin dikkatinize ve becerinize güveniyor. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Sünger Bob Araba Yarışı oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Sokak Yarışı Sokak Yarışı 6 farklı bölüm, 4 birbirinden farklı araç ve modifiye için 4 özellik arttırımı seçeneği sunan Sokak Yarışları oyununu yön tuşları ile oynayabiliyor, X tuşu ile Nox Boost kullanabiliyorsunuz. Sokak Yarışı oyununda, sokak aralarında dolaşan arabalara ve yanlarda bulunan bariyer ve benzeri yapılara çarpmamalısınız. Ayrıca köprülerde çarpma hususunda dikkat edilmesi gereken yerlerden. Diğer Sokak Yarışı oyuncularına karşı dikkatli olmakta fayda var. Hiç beklemediğiniz anda sizi geçebilirler. Ancak aracınızın özelliklerini arttırdıkça, oyunda rakipsiz bir hale geliyorsunuz. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Sokak Yarışı oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.