4x4 Hummerla Araba Yarışı

4x4 Hummerla Araba Yarışı Oyunu Oyna

4x4 Hummerla Araba Yarışı ; Boyutundan dolayı biraz ağır yüklenen 4x4 Hummerla Araba Yarışı oyunu, boyutundan dolayı yavaş açılacaktır. Oyun yüklenene kadar biraz bekliyoruz... Sonrasında bizleri keyifli bir 4x4 oyunu bekliyor. Arkadaşlar, oyun içerisinde araba değiştirme, roket kullanarak aracı yükseklere çıkarma (z tuşu ile) ve birbirinden farklı yıkılabilir yollardan gitme, rampalar vs. etkenlerle 4x4 Hummerla Araba Yarışı oldukça zevkli bir hal alıyor. Yukarıda HEALT yazısı üstünde aracın sağlık durumu yer almakta, sağlık durumu aracın ters dönmesi gibi durumlarda hızlıca düşmektedir. Yerden aldığınız roketlerle z harfi ile kullanarak havalanabilir, tamir işareti ile de aracınızın sağlığını iyileştirebilirsiinz. Havada ve yerdeki yıldızları toplayarak ise 100er puan kazanabilirsiniz. BONUS yazısı harflerini toplayarak ise ödüle ulaşabilirsiniz. 4x4 Jip oyununda araba yarışları oyunları başarılar diler.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

4x4 Hummerla Araba Yarışı Oyunu 606 kez oynandı. Jip Oyunları

7 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 7.14/10

4x4 Hummerla Araba Yarışı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombi Motor Yarışı Zombi Motor Yarışı Zombiler de artık insanlar gibi kendi aralarında turnuvalar düzenlemeye başlamışlardı. Her ne kadar ruhsuz bir görünüme sahip olsalarda, aralarından bir ufaklık yarış diye tutturunca dayanamadılar ve herkes sağdan soldan bulduu motor ları getirdi ve Zombi Motor Yarışı, dünyanın her yerinden gelen zombilerle düzenlenmeye başladı. Siz de zombinizi seçerek bu dünyanın karanlık yarışında dereceye girebilir, hatta bir zombiyi şampiyon bile yapabilirsiniz. İyi eğlenceler. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Zombi Motor Yarışında başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Trafikte Süper Araba Yarışı Trafikte Süper Araba Yarışı Trafikte arabaların arasından kıvrılarak ilerlemek marifet, hele ki altınızda limitleri zorlayan hızda giden bir yarış arabası varsa... Trafikte Süper Araba Yarışı oyununda, onları geçmenizi engel olacak manevralar yapan asabi şöförlere karşı hamleleriniz görmek için bekliyoruz. İyi eğlenceler :) Araba yarışları oyunları sitesi olarak 3D Motor Yarışında başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Trafikte Araba Park Et Trafikte Araba Park Et Zamanımız giderek daralıyor ama bizim için çok önemli bir randevuya yetişmek için arabayı park etmem gerekiyor. Trafikte bir hayli yoğun Trafikte Araba Park Et oyununda bana yardımcı olabilir misin? Araba ehliyetimi yeni aldım da, senin kadar usta bir şeilde araba park edemiyorum. Bana yardım eder misin? Araba yarışları oyunları sitesi olarak Trafikte Araba Park Et oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Tır Yarışı Tır Yarışı Karayolu üzerinde tır yarışı yapabileceğiniz eğlenceli bir oyunla karşınızdayız. İlk olarak mavi ve büyük bir tırı kontrol etmenin ne kadar zor olacağını göreceksiniz. Şeritten sürekli çıkarsanız sizi polis takip edecek ve yakalayacak. Şeritten çıktığınızda araçlara çarparsanız tır hasar görecek ve son olarak şeridinizde bulunan benzin, tamir ve bunun gibi turbo simgelerini toplayıp oyunu kısa sürede bitirebilirsiniz. Dikkatli olmanız gereken nokta ise polisin size kestiği cezalardır. Ne kadar az ceza yerseniz o kadar kolay bölümü tamamlayacaksınız. Oyunu yön tuşları ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Süper Ralli Araba Yarışı Süper Ralli Araba Yarışı Şu ana kadar oynadığınız ralli yarışları arasında hatrı sahip bir yere sahip olabilecek bu Süper Ralli Araba Yarışı, yön tuşları ile oynanan ve araba özellikleri arttırmanıza olanak sağlayan ayrıca farklı haritaları ile sizi farklı yarışlara götüren bir araba yarışı. Rakipleriniz karşısında size iyi şanslar. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Süper Ralli Araba Yarışında başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Super Motor Yarışı Super Motor Yarışı İsminden de anlayacağınız gibi süper bir motor yarışı oyunudur. Televizyonlarda izlediğiniz türden motorlarla yarışmaya hazır mısınız? Küçüklerin en çok hayal ettikleri arasında yer alan motor yarışları oyunlarda gerçekten keyif verici düzeydedir. Bu oyunda motorun 5 vitesi vardır ve inanılmaz hız yapmaktadır. Bu hızı kontrol edebilmek oldukça basittir. Bunun için haritaya bakıp bazı bölümlerde biraz yavaşlamanız yeterlidir. Hafif eğimli yollarda 200 khm hızla dönebilmek mümkündür. Nasıl Oynanır? Süper Motor Yarışı oyunu klavyenin yön tuşlarıyla oynanmaktadır. Herhangi bir özelliği olmasa bile kontrol açısından keyif verici bir oyun diyebiliriz.

Sünger Bob Araba Yarışı Sünger Bob Araba Yarışı Sünger Bob, yeni restaurant açmış olan arkadaşı Krab a yardım etmek için yeni yeni tarifler götürmek için şehir şehir geziyor. Ancak her bölüm sonrasında artan trafik karşısında sıkıntıya düşen Sünger Bob Araba Yarışı oyununda sizin dikkatinize ve becerinize güveniyor. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Sünger Bob Araba Yarışı oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Sokak Yarışı Sokak Yarışı 6 farklı bölüm, 4 birbirinden farklı araç ve modifiye için 4 özellik arttırımı seçeneği sunan Sokak Yarışları oyununu yön tuşları ile oynayabiliyor, X tuşu ile Nox Boost kullanabiliyorsunuz. Sokak Yarışı oyununda, sokak aralarında dolaşan arabalara ve yanlarda bulunan bariyer ve benzeri yapılara çarpmamalısınız. Ayrıca köprülerde çarpma hususunda dikkat edilmesi gereken yerlerden. Diğer Sokak Yarışı oyuncularına karşı dikkatli olmakta fayda var. Hiç beklemediğiniz anda sizi geçebilirler. Ancak aracınızın özelliklerini arttırdıkça, oyunda rakipsiz bir hale geliyorsunuz. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Sokak Yarışı oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Savaş Arabaları Savaş Arabaları Otobanda savaş arabaları kapışıyor. Size karşı gelen silahlı araçlara karşı yolda alacağınız yüksek gücü bulunan silahlar ile elinizi biraz daha güçlendirebilirsiniz. Normal atış ile bir çok atış yapmak gerekirken, yüksek tahribat etkisi olan bu silahlarla çok daha az sayıda ateş yaparak savaş arabalarını yok edebilirsiniz. Savaş arabaları oyunu mause ile oynanmaktadır. Yön hareketlerini mause ile, sol tuş ile de düşman savaş araçlarına ateş açabilirsiniz. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Savaş Arabaları oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Sahilde Araba Park Et Sahilde Araba Park Et Bu sene turistlik bir mekan olan şehrinize çok fazla turist geliyor ve sizinde paraya ihtiyacınız var bundan dolayı, bir kafe işletmeni olan arkdaşınız ile anlaşıyor ve kafenin tüm park alanını sizin işletmenize veriyor arkadaşınız. Sahilde Araba Park Etmek te o kadar kolay değil. Gün geçtikçe arabalar daha çok geliyor. İşler çok fazla, hiç bir yere çarpmadan arabaları park edebilecek misiniz? İyi eğlenceler. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Sahilde Araba Park Et oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.