Sokak Yarışı

Sokak Yarışı Oyunu Oyna

Sokak Yarışı ; 6 farklı bölüm, 4 birbirinden farklı araç ve modifiye için 4 özellik arttırımı seçeneği sunan Sokak Yarışları oyununu yön tuşları ile oynayabiliyor, X tuşu ile Nox Boost kullanabiliyorsunuz. Sokak Yarışı oyununda, sokak aralarında dolaşan arabalara ve yanlarda bulunan bariyer ve benzeri yapılara çarpmamalısınız. Ayrıca köprülerde çarpma hususunda dikkat edilmesi gereken yerlerden. Diğer Sokak Yarışı oyuncularına karşı dikkatli olmakta fayda var. Hiç beklemediğiniz anda sizi geçebilirler. Ancak aracınızın özelliklerini arttırdıkça, oyunda rakipsiz bir hale geliyorsunuz.

Araba yarışları oyunları sitesi olarak Sokak Yarışı oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sokak Yarışı Oyunu 1260 kez oynandı. Araba Yarışları

16 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 7.5/10

Sokak Yarışı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombi Motor Yarışı Zombi Motor Yarışı Zombiler de artık insanlar gibi kendi aralarında turnuvalar düzenlemeye başlamışlardı. Her ne kadar ruhsuz bir görünüme sahip olsalarda, aralarından bir ufaklık yarış diye tutturunca dayanamadılar ve herkes sağdan soldan bulduu motor ları getirdi ve Zombi Motor Yarışı, dünyanın her yerinden gelen zombilerle düzenlenmeye başladı. Siz de zombinizi seçerek bu dünyanın karanlık yarışında dereceye girebilir, hatta bir zombiyi şampiyon bile yapabilirsiniz. İyi eğlenceler. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Zombi Motor Yarışında başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Trafikte Süper Araba Yarışı Trafikte Süper Araba Yarışı Trafikte arabaların arasından kıvrılarak ilerlemek marifet, hele ki altınızda limitleri zorlayan hızda giden bir yarış arabası varsa... Trafikte Süper Araba Yarışı oyununda, onları geçmenizi engel olacak manevralar yapan asabi şöförlere karşı hamleleriniz görmek için bekliyoruz. İyi eğlenceler :) Araba yarışları oyunları sitesi olarak 3D Motor Yarışında başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Tır Yarışı Tır Yarışı Karayolu üzerinde tır yarışı yapabileceğiniz eğlenceli bir oyunla karşınızdayız. İlk olarak mavi ve büyük bir tırı kontrol etmenin ne kadar zor olacağını göreceksiniz. Şeritten sürekli çıkarsanız sizi polis takip edecek ve yakalayacak. Şeritten çıktığınızda araçlara çarparsanız tır hasar görecek ve son olarak şeridinizde bulunan benzin, tamir ve bunun gibi turbo simgelerini toplayıp oyunu kısa sürede bitirebilirsiniz. Dikkatli olmanız gereken nokta ise polisin size kestiği cezalardır. Ne kadar az ceza yerseniz o kadar kolay bölümü tamamlayacaksınız. Oyunu yön tuşları ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Süper Ralli Araba Yarışı Süper Ralli Araba Yarışı Şu ana kadar oynadığınız ralli yarışları arasında hatrı sahip bir yere sahip olabilecek bu Süper Ralli Araba Yarışı, yön tuşları ile oynanan ve araba özellikleri arttırmanıza olanak sağlayan ayrıca farklı haritaları ile sizi farklı yarışlara götüren bir araba yarışı. Rakipleriniz karşısında size iyi şanslar. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Süper Ralli Araba Yarışında başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Super Motor Yarışı Super Motor Yarışı İsminden de anlayacağınız gibi süper bir motor yarışı oyunudur. Televizyonlarda izlediğiniz türden motorlarla yarışmaya hazır mısınız? Küçüklerin en çok hayal ettikleri arasında yer alan motor yarışları oyunlarda gerçekten keyif verici düzeydedir. Bu oyunda motorun 5 vitesi vardır ve inanılmaz hız yapmaktadır. Bu hızı kontrol edebilmek oldukça basittir. Bunun için haritaya bakıp bazı bölümlerde biraz yavaşlamanız yeterlidir. Hafif eğimli yollarda 200 khm hızla dönebilmek mümkündür. Nasıl Oynanır? Süper Motor Yarışı oyunu klavyenin yön tuşlarıyla oynanmaktadır. Herhangi bir özelliği olmasa bile kontrol açısından keyif verici bir oyun diyebiliriz.

Sünger Bob Araba Yarışı Sünger Bob Araba Yarışı Sünger Bob, yeni restaurant açmış olan arkadaşı Krab a yardım etmek için yeni yeni tarifler götürmek için şehir şehir geziyor. Ancak her bölüm sonrasında artan trafik karşısında sıkıntıya düşen Sünger Bob Araba Yarışı oyununda sizin dikkatinize ve becerinize güveniyor. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Sünger Bob Araba Yarışı oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Sokak Yarışları Sokak Yarışları Dar bir sokakta araba yarışı yapmanız gereken eğlenceli ve aksiyonu bol bir oyunla karşınızdayız. Yapmanız gereken karşınıza çıkan araçlardan sıyrılıp en yüksek rekoru yakalmaktır. Rekoru kırarken dikkat etmeniz gereken araçlara çarpmamaktır. Araçlara çarptığınızda tıpkı bir film sahnesi gibi kaza görüntüsü görünecektir. Aracın fırlaması veya yanması gibi birçok aksiyon unsuru kaza anında karşınıza geliyor. Bu nedenle kaza yapmadan bitiş noktasına kadar aracı kullanmalısınız. Oyunu yön tuşlarıyla oynamanız mümkündür. İyi eğlenceler dileriz.

Sokak Yarışı Sokak Yarışı 6 farklı bölüm, 4 birbirinden farklı araç ve modifiye için 4 özellik arttırımı seçeneği sunan Sokak Yarışları oyununu yön tuşları ile oynayabiliyor, X tuşu ile Nox Boost kullanabiliyorsunuz. Sokak Yarışı oyununda, sokak aralarında dolaşan arabalara ve yanlarda bulunan bariyer ve benzeri yapılara çarpmamalısınız. Ayrıca köprülerde çarpma hususunda dikkat edilmesi gereken yerlerden. Diğer Sokak Yarışı oyuncularına karşı dikkatli olmakta fayda var. Hiç beklemediğiniz anda sizi geçebilirler. Ancak aracınızın özelliklerini arttırdıkça, oyunda rakipsiz bir hale geliyorsunuz. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Sokak Yarışı oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Rally Yarışı Rally Yarışı Seçtiğiniz araba ile başladığınız yarışta rakiplerinizi geçmeniz için, her etapta kazandığınız puanları aracınızın dinamiklerine yatırım yapmanız gerekmektedir. Her etap sonunda sıralamada aldığınız konuma göre kazandığınız puanlar size para olarak geri dönüyor. Rally Yarışında sıralamalarda ilk sırayı almak hem bölümler arası ilerleme hem de araba özelliklerini kısa sürede yükseltmek için çok önemlidir. Rally Yarışı oyununu yön tuşları ile kontrol edebilirken, X tuşu ile de turbo kullanabiliyoruz. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Rally Yarışı oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Profesyonel Motocross Yarışı Profesyonel Motocross Yarışı Motorsiklet yarışının bu eski versiyonuna çok keyifli bir hal veren yolda size extra özellikler sunan bazı durumlardır. Profesyonel Motocross Yarışında ilerlemek için herhangi bir tuşa basmanız gerekmiyor, kulvarlarda engellerden kurtulmak veya rakiplerinizin yanından geçmek veya ekstra özellikleri kullanabilmek için yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Motor yarışı oyununda kum çukurlarına dikkat etmelisiniz. Bu kum çukurları yoksa sizin hızınızı yavaşlatacaktır. Özellikle rampa öncesi hızlandırıcıları kullanırken, havada saltolar atmak size çok farklı özellikleri kullanmanıza yardımcı olabilir. Oyuna ilk başlarken kaç saltonun ne işe yaradığını eğitmen sizlere gösterecektir. Unutmadan! Turboyu kullanmak için boşluk tuşunu kullanıyoruz. Ancak sol alt köşedeki turbo seviyesini kontrol etmeyi de ihmal etmiyoruz. İyi yarışlar :) Araba yarışları oyunları sitesi olarak Profesyonel Motocross Yarışı oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.