Nascar Simülasyonu

Nascar Simülasyonu Oyunu Oyna

Nascar Simülasyonu ; Nascar için özel olarak tasarlanmış araçlarda, Nascar Yarışlarını smule edebilmek için düzenlenen bu yarışlarda 4 oyuncu yarışmaktadır. Nascar Simülasyonu oyununu oynamak için yön tuşları ve belirli bir süre içinde dolan nitroyu kullanmak için x tuşu oyunun fonksiyon tuşlarıdır. Bu arada hatırlatmakta fayda var direksiyon çok hassas olduğu için yön tuşlarına da bu hassasiyeti yansıtmak gerekiyor. Simülasyon oyununda iyi eğlenceler.

Araba yarışları oyunları sitesi olarak Nascar Simülasyonu oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Nascar Simülasyonu Oyunu 688 kez oynandı. Araba Yarışları

2 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 10/10

Nascar Simülasyonu Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Çarşamba 08 Ocak 2014
+0

buri terket

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Nascar Simülasyonu Nascar Simülasyonu Nascar için özel olarak tasarlanmış araçlarda, Nascar Yarışlarını smule edebilmek için düzenlenen bu yarışlarda 4 oyuncu yarışmaktadır. Nascar Simülasyonu oyununu oynamak için yön tuşları ve belirli bir süre içinde dolan nitroyu kullanmak için x tuşu oyunun fonksiyon tuşlarıdır. Bu arada hatırlatmakta fayda var direksiyon çok hassas olduğu için yön tuşlarına da bu hassasiyeti yansıtmak gerekiyor. Simülasyon oyununda iyi eğlenceler. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Nascar Simülasyonu oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.