Araba Yarışları

0/1

Araba Yarışları Araba Yarışları Oyunları, oyunları sunan sitemizde Araba Yarışları kategorisinde birden çok, birbirinden farklı araba yarış oyunlarını bulabilirsiniz. Araba Yarışları sitesi size iyi eğlenceler diler.

3D Formula Yarışı 3D Formula Yarışı Yön tuşları ile oynanan Formula Yarışında zorlu rakipleriniz var ve belirli bir sırada yarışmaya başlıyorsunuz. Birincilik kürsüsünü kimseye kaptırmak istemeyen rakiplerinize karşı bu zorlu 3D Formula Yarışında iyi eğlenceler dileriz. Araba yarışları oyunları sitesi olarak 3D Formula Yarışında başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Mini Yarış Mini Yarış Bu mini yarışta tüm rakipleri geçip birinci olmanız gerekiyor. Oyun tuşlarından bahsetmek gerekirse; CTRL Tuşu: Gaz verme Space Tuşu: El freni w Tuşu: Araç reset Yön Tuşları: Aracı sağa sola çevirmek için Bu mini yarışta iyi eğlenceler dileriz. Araba yarışları oyunları sitesi olarak 3D Formula Yarışında başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Trafikte Süper Araba Yarışı Trafikte Süper Araba Yarışı Trafikte arabaların arasından kıvrılarak ilerlemek marifet, hele ki altınızda limitleri zorlayan hızda giden bir yarış arabası varsa... Trafikte Süper Araba Yarışı oyununda, onları geçmenizi engel olacak manevralar yapan asabi şöförlere karşı hamleleriniz görmek için bekliyoruz. İyi eğlenceler :) Araba yarışları oyunları sitesi olarak 3D Motor Yarışında başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Kırmızı Araba Yarışı Kırmızı Araba Yarışı Uzun bir yolda gerçekleşen bu yarışta trafik en büyük engel, tabii ikinci engelde yakıt. Önünüze çıkan yakıt bidonlarını almanız gerekiyor yoksa yarışmaya devam edemezsiniz. Kırmızı Araba Yarışında araçlara veya yol dışındaki bariyerlere çarpmanız durumunda ise yukarıda solda gözüken süre hızla düşecek ve aracınız hasar aldığından dolayı oyunu kaybedeceksiniz. Bu arada farları yakmak gerektiğinde space (uzun boşluk tuşu) tuşunu kullanabilirsiniz. Kırmızı Araba Yarışında iyi eğlenceler. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Kırmızı Araba Yarışında başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Süper Ralli Araba Yarışı Süper Ralli Araba Yarışı Şu ana kadar oynadığınız ralli yarışları arasında hatrı sahip bir yere sahip olabilecek bu Süper Ralli Araba Yarışı, yön tuşları ile oynanan ve araba özellikleri arttırmanıza olanak sağlayan ayrıca farklı haritaları ile sizi farklı yarışlara götüren bir araba yarışı. Rakipleriniz karşısında size iyi şanslar. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Süper Ralli Araba Yarışında başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Crash Yarışı Crash Yarışı Crash bir çok çocuğun daha önce Playstationlarda veya Aterilerde karşısına çıkan bir karakter ve çocukların da severek oynadığı oyunlara konu olmuştur. Crash bu sefer bir yarışa katılıyor. Adı da Crash Yarışı oluyor. Crash Yarışında rakiplerinin önüne geçmesi ise size bağlı. Bakalım rakiplerinizin önüne geçebilecek misiniz? Araba yarışları oyunları sitesi olarak Crash Yarışında başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Mario Yarış Arabası Mario Yarış Arabası Mario, mantar diyarınının bir çok köşesinden gelen yarışmacılarla beraber büyük bir yarışmaya katılıyor. Mario Yarış Arabası ile bu yarışmada, araba nın teknik özellikleri bakımından önde, özellikle Mario, Yarış arabasına muhteşem bir turbo taktırmış. space tuşuna basmanız yeterli. Yön tuşları ile de yarış arabasını kontrol edebilirsiniz. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Mario Yarış Arabası oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Amerikan Yarışları Amerikan Yarışları Bu yarış bir çok kişinin en çok sevdiği oyun arasına girmiş olan yarışlardandır. Amerikan Yarışı, bir çok farklı parkura sahip bir oyundan ibaret olmayıp, ekstra modifikasyon için size imkan tanıyan bir yarıştır. Amerikan Yarışlarında birden çok çeşitli parkur bulunmaktadır. Zamana karşı, bire bir, çoklu olmak üzere sıralanabilir. Nitro, rakibinizin arkasına takılarak veya onu diskalifiye ederek kazanabileceğiniz sizi hızlandıran aracın en önemli silahlarındandır. Shift, space tuşları ile kullanabileceğiniz bu nitroyu çok dikkatli kullanarak zirveyi zorlayabilir hatta 1. olabilirsiniz. Amerikan Yarışları oyununda şampiyonalara katılmalısınız. Şampiyonalarda ne kadar çok birincilik ve puan kazanırsanız size sponsorlar talip olmakta ve aldığınız para da katlanmaktadır. Yarışta iyi eğlenceler :) Araba yarışları oyunları sitesi olarak Amerikan Yarışları oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Rally Yarışı Rally Yarışı Seçtiğiniz araba ile başladığınız yarışta rakiplerinizi geçmeniz için, her etapta kazandığınız puanları aracınızın dinamiklerine yatırım yapmanız gerekmektedir. Her etap sonunda sıralamada aldığınız konuma göre kazandığınız puanlar size para olarak geri dönüyor. Rally Yarışında sıralamalarda ilk sırayı almak hem bölümler arası ilerleme hem de araba özelliklerini kısa sürede yükseltmek için çok önemlidir. Rally Yarışı oyununu yön tuşları ile kontrol edebilirken, X tuşu ile de turbo kullanabiliyoruz. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Rally Yarışı oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Nascar Simülasyonu Nascar Simülasyonu Nascar için özel olarak tasarlanmış araçlarda, Nascar Yarışlarını smule edebilmek için düzenlenen bu yarışlarda 4 oyuncu yarışmaktadır. Nascar Simülasyonu oyununu oynamak için yön tuşları ve belirli bir süre içinde dolan nitroyu kullanmak için x tuşu oyunun fonksiyon tuşlarıdır. Bu arada hatırlatmakta fayda var direksiyon çok hassas olduğu için yön tuşlarına da bu hassasiyeti yansıtmak gerekiyor. Simülasyon oyununda iyi eğlenceler. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Nascar Simülasyonu oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Sokak Yarışı Sokak Yarışı 6 farklı bölüm, 4 birbirinden farklı araç ve modifiye için 4 özellik arttırımı seçeneği sunan Sokak Yarışları oyununu yön tuşları ile oynayabiliyor, X tuşu ile Nox Boost kullanabiliyorsunuz. Sokak Yarışı oyununda, sokak aralarında dolaşan arabalara ve yanlarda bulunan bariyer ve benzeri yapılara çarpmamalısınız. Ayrıca köprülerde çarpma hususunda dikkat edilmesi gereken yerlerden. Diğer Sokak Yarışı oyuncularına karşı dikkatli olmakta fayda var. Hiç beklemediğiniz anda sizi geçebilirler. Ancak aracınızın özelliklerini arttırdıkça, oyunda rakipsiz bir hale geliyorsunuz. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Sokak Yarışı oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

3D Roket Arabası 3D Roket Arabası Toplamda 4 roket arabasının katıldığı muhteşem 3d roket arabası oyununda rakiplerinizden farklı olarak mühendisler size yenilmez bir araba yaptılar. Sizin arabanız, yolun dışına çıktığında dahi yavaşlamıyor. 3D Roket Arabası diğer araçlarla beraber yoldaki renkli 3d roket işaretlerinin üstünden geçtiğinde birden roket aktif oluyor ve bu sefer daha da hızlı gitmeye başlıyor. Araba yarışı oyunu yön tuşları ile oynanırken enter ve esc tuşlarıyla durdurulabiliyor. Araba yarışları oyunları sitesi olarak 3D Roket Arabası oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Turbo Ralli Turbo Ralli Yön tuşları veya w, a, s, d tuşları ile aracı hareket ettirip, x yada n tuşu ile nitro kullanabildiğimiz, c veya m ile de el freni çekebildiğimiz Turbo Ralli oyununda r ile de oyun bölümünü yeniden başlatabiliyoruz. Turbo Ralli araba yarışında zamana karşı yarışsakta, bizimle eş zamanlı yarışan sürücülere de parkurda rastlıyoruz. Turbı ralli oyununda, önümüze çıkan bonus ve paraları toplayarak bölüm sonunda arabamızı modifiye ederek ileriki yarışlara daha hazır hale getirebiliyoruz. Daha kaliteli araçları açabilmek için de bu paraya ihtiyacımız var. Oyuna başaldığımızda sol tarafta "Targets" altında yazan zamanlardan en az olanını yapmak bizim için daha çok para puan demektir. Eğer ki 3 hedefi de gerçekleştiremez isek, turbo ralli oyununda başarısız oluruz. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Turbo Ralli oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedi

Çılgın Tekerlekler Çılgın Tekerlekler Bu araba yarışı diğerlerinden biraz daha farklı olarak, oyun içinde silah kullanımına da izin veriyor. Çılgın Tekerlekler oyununda her bölümde sıralamaya göre para ödülü kazanıyorsunuz. Bu para ödülüyle ister aracınızı modifiye edebilir, isterseniz de para biriktirerek daha gelişmiş bir araca sahip olabilirsiniz. Çılgın Tekerlekler Oyununda, rakiplerinizle yarışırken, arkanızdaki rakipler ilerleyen bölümlerde silahları ile size ateş açıyorlar. Bundan dolayı hızlı olmalı ve izinizi onlara kaybettirmelisiniz. Ayrıca yokuşlarda aracın dengesi birden bozulabiliyor, sağ ve sol tuşları ile kontrolü iyi bir şekilde ele almalısınız. Çılgın Tekerler Oyunu, yön tuşları ile oynanırken z tuşu ile nitro, x tuşu ile silah, c tuşu ile de kornayı kullanabiliyorsunuz. İyi eğlenceler :) Araba yarışları oyunları sitesi olarak Çılgın Tekerlekler oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Turbo Rally Turbo Rally Yön tuşları ile kabiliyetinize göre aracı kontrol etmeniz her ne kadar değişkenlik gösterse de asıl iş bu oyunda el freni ve boost, boost u x ve el frenini de c tuşu ile kullanabiliyorsunuz. Yol da nitroyu yani boostu doldurabileceğiniz yuvarlak semboller çıkmakta. Çok fazlaca drift yapmak zorunda kaldığınız bu oyunda el freni en büyük silahınız. Turbo Rally oyununda her bölüm sonunda arabanızın özelliklerini modifiye ederek, ileriki bölümlerde daha performanslı bir şekilde yarışmanızı sürdürebilirsiniz.İyi eğlenceler :) Araba yarışları oyunları sitesi olarak Turbo Rally oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Formula Araba Yarışı 2012 Formula Araba Yarışı 2012 Formula Yarışları, her yıl hız tutkunlarının takibinden kaçmayan ve bir tutku haline dönüşen yarışlardır. Formula Araba Yarışı 2012 oyununda toplamda 32 tane kendini kanıtlamış araba sürücüsünün arasından kupayı alacak yeteneği arıyor. Arabanızı her yarış sonrası modifiye ederek, aracınızı güçlendirdiğiniz gibi yarışlarda da madalya kazanabilirsiniz. Formula 2012 Araba Yarışı oyununu yön tuşları ve dolan nitronuzu da space tuşu ile oynayabilirsiniz. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Formula Araba Yarışı 2012 oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Galakside Otomobil Yarışı Galakside Otomobil Yarışı Yön tuşları veya, w,a,s,d tuşları ile aracı yönlendirebildiğimiz otomobil yarışında, shift tuşu ile mayın ve yağ bırakıyoruz. Ctrl tuşu ile de roket atabiliyoruz. Rakiplerinizi yok edebilecek seviyeye gelebilen bu silahları her bölüm sonunda kazandığınız puanlarla güçlendirebilirsiniz. Galakside Otomobil Yarışı oyunu toplamda 10 bölümden oluşmaktadır. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Galakside Otomobil Yarışı oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

3B Ralli Yarışları 3B Ralli Yarışları 5 bölümden oluşan zorlu bir yarışa ne dersiniz? Çölde, Karlı Havada, Şehirin dışında şehri izleyerek gece, Doğanın içinde yağmurlu havada, ve Ormanın derinliklerinde düzenlenen 3B Ralli Yarışları bir çok yarışmacının elenmesiyle son 4 e kalan finalist sürücüsüyle devam ediyor. 3B Ralli Yarışlarında özellikle virajlarda diğer araba yarışlarından biraz daha çok gazdan ödün vermemiz yani ileriye yön tuşundan elimizi çekmemiz gerekiyor. Bu küçük ipucunu da verdikten sonra sizi 3B Ralli Yarışları ile başbaşa bırakıyoruz. Araba yarışları oyunları sitesi olarak 3B Ralli Yarışları oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

0/1