Tır Park Etme

Tır Park Etme Oyunu Oyna

Tır Park Etme ; Trafikte Tır Park etmek oldukça zor bir iş, tırların özellikle uzunlukları düşünüldüğünde bir de yayaların olduğu bir yerde park etmek söz konusu olduğunda zorluk bir hayli artıyor. Bir de tabii trafikte arabalar sürekli olarak seyir halinde. Bu zorlu tır park etme oyununda, size hedef olarak sunulan park alanına bir yere çarpmadan, yayaları ezmeden gitmeniz gerekiyor. Tır Park Etme alanına geldiğinizde space (uzun tuş) tuşuna bastığınızda bir üst bölüme geçebiliyorsunuz.

Araba yarışları oyunları sitesi olarak Tır Park Etme oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Tır Park Etme Oyunu 719 kez oynandı. Araba Park Etme

5 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 6/10

Tır Park Etme Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zor Park Zor Park Park etme oyunları arasında, zorluk seviyesi bakımından zor sayılabilecek olan, isminden de anlaşılan Zor Park oyununda size öncesinde P harfi ile gösterilen park edilebilir alanına aracınızı hiç bir yere çarpmadan götürmek zorundasınız. Kısıtlı bir zaman ve can hakkıyla oynadığınız bu oyunda her park işlemi sonrasında daha zor bir aşamaya geçiyorsunuz. İyi eğlenceler dileriz. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Zor Park oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Traktör Park Etme Traktör Park Etme Yön tuşları ile rahatlıkla hareket ettirip, yönlendirebildiğimiz traktör oyununda, bizden istenen bölgeye götürüp traktörü teslim etmemiz gerekiyor. Traktör Park Etme oyununda space tuşuyla ayrıca hızlı bir fren yapabiliyoruz. Önemli bir nokta ise yollar küçük ve tehlikeli, her an önünüze bir hayvan çıkabilir, hayvan haricinde ise traktörün önüne samanlar veya tahta kutularda çıkabilir, yukarıda gözüken sağlık durumu sıfırlanmadan aracı teslim etmeliyiz. Aksi takdirde bölümü başarısızlıkla bitirmiş oluruz. Traktör Park Etme oyununda yapmanız gereken sadece oku takip edip, traktörü yerine teslim etmek. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Traktör Park Etme oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Trafikte Araba Park Et Trafikte Araba Park Et Zamanımız giderek daralıyor ama bizim için çok önemli bir randevuya yetişmek için arabayı park etmem gerekiyor. Trafikte bir hayli yoğun Trafikte Araba Park Et oyununda bana yardımcı olabilir misin? Araba ehliyetimi yeni aldım da, senin kadar usta bir şeilde araba park edemiyorum. Bana yardım eder misin? Araba yarışları oyunları sitesi olarak Trafikte Araba Park Et oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Tır Yarışları Tır Yarışları Yön tuşlarıyla ister kendi başınıza bilgisayara karşı, isterseniz arkadaşınızla yarışabileceğiniz. Tır Yarışları oyununda, normal araba yarışlarına göre sağ ve sol tuşları yer değiştirmiş gibi gelebilir. Alışmanız çok kolay olacak. 9/9 parkur ile oyunu tamamlamaya çalışacaksınız. Tüm parkurları doğru bir şekilde tamamlayıp, diğer tırları geçmeniz gerekiyor. Hatta Tır Yarışları oyununda diğer tırlara parkur bile bindirebilirsiniz. Araba yarışlarına göre romörk farkından dolayı tırları kontrol etmek biraz daha zor olabilir. Araba Yarışları Oyunları sitesi kaliteli bir yarış için size başarılar diler.

Tır Yarışı Tır Yarışı Karayolu üzerinde tır yarışı yapabileceğiniz eğlenceli bir oyunla karşınızdayız. İlk olarak mavi ve büyük bir tırı kontrol etmenin ne kadar zor olacağını göreceksiniz. Şeritten sürekli çıkarsanız sizi polis takip edecek ve yakalayacak. Şeritten çıktığınızda araçlara çarparsanız tır hasar görecek ve son olarak şeridinizde bulunan benzin, tamir ve bunun gibi turbo simgelerini toplayıp oyunu kısa sürede bitirebilirsiniz. Dikkatli olmanız gereken nokta ise polisin size kestiği cezalardır. Ne kadar az ceza yerseniz o kadar kolay bölümü tamamlayacaksınız. Oyunu yön tuşları ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Tır Şöförü Tır Şöförü Tır ile yolculuk yapmanın zorluklarını biliyoruz. Bir tır şöförü yolculuğu sırasında; yakıt, yemek ve arabanın bakımı konularını çok iyi düşünerek bu ihtiyaçlarını ihmal etmeden ilerlemesi gerekiyor. Oyunda da bu konuları oyuna işleyen oyun yapımcıları, zaman zaman yol kenarında sizin yemek, tır bakımı ve benzin ihtiyaçlarınız için istasyonlardan ihtiyaçlarınızı gidermeniz için özellikler eklemişler. Diğer tır oyunlarından farklı olarak bu özellikler oyunu her ne kadar zorlaştırıyor olsa da, ayrı bir güzellik katıyor oyuna. Her gün sonunda, yani her tırın oyun dışı kaldığı durumlarda size tır özelliklerini arttırmak için modifiye ekranı geliyor. Tır Şöförü oyununda, daha fazla para toplamak ve daha fazla yol kat etmek için bu özellikleri geliştirmeniz gerekiyor. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Tır Şöförü oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Tır Park Etme Tır Park Etme Trafikte Tır Park etmek oldukça zor bir iş, tırların özellikle uzunlukları düşünüldüğünde bir de yayaların olduğu bir yerde park etmek söz konusu olduğunda zorluk bir hayli artıyor. Bir de tabii trafikte arabalar sürekli olarak seyir halinde. Bu zorlu tır park etme oyununda, size hedef olarak sunulan park alanına bir yere çarpmadan, yayaları ezmeden gitmeniz gerekiyor. Tır Park Etme alanına geldiğinizde space (uzun tuş) tuşuna bastığınızda bir üst bölüme geçebiliyorsunuz. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Tır Park Etme oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Tır Görevde Tır Görevde New Game tuşuna basarak görev hakkında bilgi alıp, Ok butonuna tıkladığımızda göreve başlamış oluyoruz. Tır Görevde oyununda mause yada yön tuşları ile oyunu oynayabilirsiniz. Tır görevde oyununda, yerde bulunan mayınlara, ağaçlara, sizi vurmaya çalışan araçlara, kamyonlara ve tırlara dikkat etmeniz gerekiyor. Tır, Çekici (ön) ve dorseden (arka) oluşmakta. Dorse ile araçlara çarparsanız sol üstte bulunan zırh zarar görmez. Ancak Çekici ile çarparsanız zırh ciddi anlamda zarar görebilir. Size verilen sürede Tır Görevde oyununda istenilen noktaya ulaşmanız gerekmektedir. Araba Yarışları sitesi olarak başarılar dileriz.

Şehirde Tır Park Et Şehirde Tır Park Et Oyuna girmek için sol taraftaki PLAY tuşuna basıyoruz. Burada oyunu hangi tuşlar ile oynayacağımızı anlatan küçük görselin altındaki "GO!" butonuna basıyoruz. Şehirde Tır Sür oyununda, size gösterilen alana tırı sürüp park etmeniz gerekiyor. Tabii sınırlı zaman / yakıt oranını yukarıda sağ tarafta görebilirsiniz. Size verilen bu yakıt gideceğiniz bölgeye kadar yeterlidir. Ancak biraz pratik ve yeteneğinize bağlı olarak bölümü geçip geçmemek size kalıyor. Araba yarışları oyunları sitesi olarak Şehirde Tır Park Et oyununda başarılar dileriz. Sitemiz araba yarışları, araba yarışları oyunları, araba oyunları sitesi olarak size hizmet vermektedir.

Sahilde Park Etme Sahilde Park Etme Oyun yüklendikten sonra, altta çıkan PLAY tuşuna bastıktan sonra park etme oyunu menü ekranına geldikten sonra tekrar PLAY tuşuna basıyoruz. Bir konuşma ekranı geliyor önümüze burada "Skip İntro" tuşuna basıp ingilizce olan konuşmayı geçiyoruz. Böylece Sahilde Park Etne oyununa başlayabiliyoruz. Oyun başladığında bize 60 sn içinde hiçbiryere çarpmadan araçları park etmemiz isteniyor. Sahilde park oyununda, her araba park ettiğimizde extra süre veriyor. Böylece hızlı bir şekilde arabaları park etmeye devam edersek, yüksek bir skor ile oyunu bitirebiliriz. Araba Yarışları Oyunları sitesi başarılar diler.